Путіну терміново знадобились високопродуктивні кати: На роботу шукають снайпера для "охраны массовых мероприятий"

Відповідно до опису вакансії, снайпер буде працювати «повний робочий день роз’їзного характеру».

Об этом сообщает zagolovki.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Росії на сайті пошуку роботи Headhunder з’явилася вакансія «Поліцейський (снайпер) ОМОН» до Головного управління Росгвардії по Москві для «охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки під час проведення спортивних, політичних, культурно-масових заходів», передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Відповідно до опису вакансії, снайпер буде працювати «повний робочий день роз’їзного характеру». Пропонована зарплата — від 40 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до сплати податків, можливі премії. Досвід роботи не потрібно.
У Росгвардії оголошення назвали «фейком». «Це фейк, як і багато інших речей, які з’являються в останні дні в інтернеті. Я не виключаю, що це провокація», — сказав офіційний представник відомства Валерій Грібакін.
Він додав, що снайпери працюють під час затримання особливо небезпечних злочинців, на ліквідації терористів, «але ні в якому разі не для охорони порядку під час проведення масових заходів».
У Headhunter, в свою чергу, заявили, що оголошення було опубліковано з верифікованого акаунта Росгвардії, створеного на hh.ru в 2017 році. «Підтвердження було здійснено за погодженням з представником організації по міському телефону (495) 942-94-32. Цей номер належить ОМОН Головного управління Росгвардії по Москві», — пояснили в адміністрації сервісу з пошуку роботи.
Згодом вакансія «Поліцейський (снайпер) ОМОН» на hh.ru зникла.
У мережі активно обговорюють появу цієї вакансії. «На Headhunter з’явилася вакансія снайпера в Росгвардію "для охорони масових заходів". У відомстві назвали це фейком і провокацією. Бентежить тільки, що обліковий запис компанії верифікований», — написав один з користувачів Twitter.

«Фашист путин шукає вбивцю російського народу», — додав другий.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/putinu-terminovo-znadobylys-vysokoproduktyvni-katy-na-robotu-shukaiut-snaipera-dlia-okhran-massovkh-meropryiatyi-291382.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя